Rogaine İçindekiler Nedir ?

% 5 Minoxidil
Saç köklerinin boyutunu canlandırır ve arttırır ve saçınızın doğal büyüme döngüsünü uzatır, böylece daha kalın, daha dolgun saçlar elde edersiniz.

Bitkisel Özler
Saçlarınızı büyütmek için en uygun ortamı yaratarak sağlıklı ve düzenli bir saç derisinin korunmasına yardımcı olun.

ALFAHİDROKSİ ASİT (AHA)
Saç foliküllerinizi açık tutmaya ve saç derinizi tedaviye hazır hale getirmeye yardımcı olmak için doğal cilt dökülmesini destekler.

Rogaine saç bakım seti hem Avrupa’da hem de Amerika’da oldukça yaygın kullanılan bir üründür sebebi ise saçların gelişmesi ve dökülen bölgelerde tekrar çıkması bakımından ciddi oranda olumlu etki yarattığıdır. Rogaine kullananlar ve deneyimleyenler büyük oranda serum ve köpüğün işe yaradığını ifade etmişlerdir. Özel formül ile oluşturulmuş Rogain set dermatologlarında önerdiği bir ürün olmaktadır. Teknolojinin geldiği son noktada dökülen saçların tekrar çıkamayacağı yönünde görüşler vardı. Saç ekimi en son çare olarak düşünülmekteydi fakat artık biliniyor ki şaçların döküldüğü bölgelerde küçük tüylerin varlığı keşfedilmiştir. Bu ayvacık tüyleri denilen oluşumlar Rogain sayesinde canlanarak güçlü ve kalın saçların çıkmasına yardımcı oluyor. Rogain öncesi ve sonrası olarak kullanıcı yorumlarına bakıldığında çok net bir şekilde Rogain setinin etkilerini ve gücünü görüyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinde Rogaine sakal öncesi ve sonrası görünümüne bakıldığında farklı kullanım alanlarına da sahip olduğunu biliyoruz. Gerçek kullanıcı yorumları ve kullananlara ulaşmak adına sitemizi takip edebilir ve sizlerde deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rogain seti bay ve bayanların kullanımına uygundur. Rogain satın almak ve denemek için sizleri de hızlı sipariş hattına bekliyoruz.

Rogaine Sipariş